o nás

Děláme jen to, co nás baví a vaříme jen to, co máme rádi!

KDO JSME?

my

Alča & Honza & Pablo

Břeclav a její okolí si zaslouží pořádný burger!

Něco končí a něco nového zase začíná... Rádi bychom navázali na úspěšný odkaz Kantýny, která za více než 6 let své existence nakrmila tisíce hladových krků a zanechala za sebou stovky věrných zákazníků, kteří se opakovaně a rádi vraceli.

Uvědomujeme si jistou zodpovědnost a také to, že se pravděpodobně neubráníme malému srovnání s tímto dnes už legendárním břeclavským podnikem. No pressure, right? Posledních 7 let jsme strávili v zahraničí a za tu dobu jsme si zamilovali hromadu nových jídel a chutí. Dělá nám radost, když můžeme vařit pro druhé a už se nemůžeme dočkat, až vám naservírujeme naše nejoblíbenější variace burgerů a dirty fries!

Začít podnikat v gastru v téhle době může snad jenom naprostý magor, anebo opravdový milovník. My jsme tak trochu obojí, ale bez vás to nedokážeme! Přijďte prosím ochutnat a pokud si pošmáknete, dejte o nás vědět vašim přátelům a známým. Zavazujeme se pokračovat v čistotě, kvalitě, a mňamóznosti námi servírovaných jídel a přejeme si, abyste se k nám opakovaně a hlavně rádi vraceli! V případě, že nebudete se svojí objednávkou spokojeni, neváhejte nás prosím kontaktovat, ať už přes web, či telefon. Společně se domluvíme, jak to napravíme. Záleží nám na tom.


Děkujeme a těšíme se na viděnou,

A&H

Co nabízíme?

denní servis

Máme otevřeno 6 dní v týdnu, pandemie-nepandemie. Jídlo si u nás můžeš vyzvednout, objednávat můžeš přes OneMenu, nebo na +420 602 462 431. Zaparkovat můžeš na parkovišti vedle naší restraurace. Parkování je od 17:00 zdarma.

Pokud nerad čekáš...

Pokud nemáš rád čekání, ale dal by sis něco pořádného k snědku, máme pro tebe řešení! Vyber si a objednej si přes OneMenu, anebo na telefonu. Jídlo pro tebe budeme mít připravené v požadovanou dobu.

Víme, co děláme...

Léta zkušeností v oboru a pevná vize nás vedou k vysokým standartům v čistotě kuchyně a v kvalitě jídla, které servírujeme. V případě, že nejsi s čímkoliv spokojen, kontaktuj nás a společně se domluvíme, jak to napravíme.